Startup jako Prosta Spółka Akcyjna

Startup daje młodym przedsiębiorcom możliwość realizacji biznesu bez konieczności wnoszenia kapitału początkowego. Prosta Spółka Akcyjna jest idealna formą działalności na takie przedsięwzięcie. Startup Prosta Spółka Akcyjna poznaj szczegóły!

Prosta Spółka Akcyjna nie wymaga nakładów finansowych na jej założenie. Kapitał akcyjny potrzebny do rejestracji wynosi zaledwie 1zł. Akcje mogą zostać pokryte wkładami pieniężnymi oraz niepieniężnymi w tym nawet świadczeniem usług lub pracy na rzecz spółki.

Proces założenia spółki przebiega bardzo sprawnie, gdy jest przeprowadzany z pomocą ekspertów. Można go wykonać w pełni zdalnie, w systemie elektronicznym bez konieczności wizyty u Notariusza, ograniczając tym samym koszty.

Eksperci pomogą w dostosowaniu zapisów oraz regulacji, aby przyczyniały się do jak najlepszego funkcjonowania spółki. Specjaliści z naszego działu prawnego pomogą także już na samym początku w negocjacjach biznesowych z inwestorem i stworzeniu umowy inwestycyjnej. W późniejszym funkcjonowaniu spółki zajmą się konstruowaniem odpowiednich umów oraz doradztwem.

Posiadamy dział księgowy w którym księgowi zajmą się obsługą rachunkową firmy, sprawami kadrowo-płacowymi oraz doradztwem podatkowym.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym biurem. Oferujemy kompleksowy zakres usług dla Prostych Spółek Akcyjnych i startupów.